Deprecated: iconv_set_encoding(): Use of iconv.internal_encoding is deprecated in /data/b/5/b5799ec3-a2a7-4666-93d0-df3f30316554/eletak.sk/libs/Nette/loader.php on line 19
Leták TESCO , leták Extra platný do 10.07. - eletak.sk

Markety

Firmy

Leták TESCO , leták Extra platný do 10.07.

Leták TESCO , leták Extra platný do 10.07. Pozrieť leták

TESCO

TESCO leták

Tesco letáky

História značky Tesco sa začala písať už v roku 1919 vo Veľkej Británii, v súčasnosti spoločnosť pôsobí v 13 krajinách Európy, Ázie a Ameriky. Na slovenský trh vstúpila v roku 1996 a dnes je najväčšou maloobchodnou sieťou v krajine. Tesco prevádzkuje v Slovenskej republike obchodné centrá, čerpacie stanice a obchody rôznych formátov – obchodné domy, hypermarkety, Extra, Supermarkety a Expresy.

Filozofiou Tesco je poskytnúť zákazníkovi ten najlepší tovar a služby a stať sa obchodom pre všetkých. Preto tiež ako jediný obchodný reťazec v SR presadzuje multiformátový systém obchodov. Čo najlepšiu dostupnosť pre zákazníka zabezpečuje sieť supermarketov či obchodov Expres v centrách miest. Naopak, čo najširší segment poskytuje Tesco na veľkých plochách – v hypermarketoch a obchodných domoch. Najnovším formátom je Extra, ktoré oproti tradičným hypermarketom ponúka dalšie služby, ako sú optika, lekáreň, telekomunikácie apod.