Markety

Firmy

Kontakt

Spoločnosť DISPRO s.r.o. je prevádzkovateľom informačného portálu eletak.sk , ktorý slúži na zverejňovanie reklamných a propagačných materiálov. Prevádzkovateľ nenesie žiadnu zodpovednosť za informácie ktoré sú uvedené na jednotlivých reklamných a propagačných materiáloch.

V prípade že máte záujem o zverejnenie Vášho reklamného letáku využite kontaktné informácie , poprípade priamo pridať leták , ktorý bude po schválení ihneď zverejnený.

Kontakty :

Pre akékoľvek infromácie využite kontaktný email a následne Vás budeme kontaktovať.
email :
info@eletak.sk 

Prevádzkovateľ :

DISPRO s.r.o.
Rosinská cesta 12
01008 Žilina 
ičo : 46867171 

Zabezpečujeme taktiež :

distribúciu letákov - distribúcia reklamných letákov 
nálepky na schránky - " nevhadzovanie letákov " - stopspam.sk 


Distribúcia letákov , novín a ostatných propagačných materiálov do schránok , reklamných boxov a miest určených k neadresnej distribúcii letákov.
Pre zaručený úspech letáku je potrebné uvedomiť si zmysel letákovej kampane.
Úspešnosť letáku je závislá od atraktivity ponuky, ceny a grafického znázornenia.
Atraktívna ponuka by mala byť dominantou letáku (hlavný produkt, služba), ktorou sa snažíte získat si zákazníka. Cena produktu býva najväčším lákadlom pre zákazníka a preto by mala byť jasne a výrazne označená.
Grafický návrh by mal zaujať na prvý krát, pretože len malá časť ľudí sa vráti k nezaujímavemu letáku. Základom peknej grafiky sú pekné farby, zreteľné obrázky a ľahko zapamätateľný sloganHlavnou náplňou našej práce je neadresná distribúcia reklamných predmetov, ale ak by ste potrebovali služby v oblasti grafického designu alebo tlačiarenske služby využite naše kontaktné údaje radi sa s Vami podelíme o naše skúsenosti.